Logo ONE Reality

One reality
Realitní kancelář
info@onereality.cz
Tel.: +420 777 207 277
Tel.: +420 77 REALITY 

 
  Srubové stavby   -   Log Houses   -   Holzblockhaeuser

Hlavní stránka | Vložte poptávku | Nabídněte nám | Služby | O nás | Kontakt   

Stránky ONE Reality - Sruby - O firmě

Roubené a srubové stavby - O společnosti

Firmu tvoří mladí lidé z Orlických hor, kteří plně rozumí svému řemeslu, a kteří mají cit pro stavbu a opracování dřeva.

Naše firma se zabývá stavbami rodinných roubených (příp.srubových) domů, které jsou celoročně obyvatelné, dále i roubených či srubových chat, rekreačních objektů, zahradních domků, altánů a dalších roubených a srubových doplňků dle přání zákazníka, jako je např. zahradní nábytek, apod.

Při stavbě roubených a srubových domů klademe velký důraz na kvalitu a přesnost celého výrobního procesu od počátku až do konce.

Stavby roubených a srubových domů dokončujeme dle přání zákazníka i tzv. „na klíč“ nebo jen ve formě samotné roubené či srubové stavby, kdy si to pak šikovný zákazník může dokončit svépomocí. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.

Výsledkem naší práce je objekt dřevěného roubeného nebo srubového domu, který splňuje všechny náležitosti moderního a zdravého bydlení a zároveň splňuje přísné stavební normy.

Naším cílem je dobře odvedená práce, která tu bude vidět ještě dlouho po nás, ale především naším cílem je spokojený zákazník, který nás bude doporučovat dál i svým známým, což bude pro nás známka nejvyššího ocenění.

Webdesign by Scarab