Logo ONE Reality

One reality
Realitní kancelář
info@onereality.cz
Tel.: +420 777 207 277
Tel.: +420 77 REALITY 

 
  Realitní kancelář   -   Real Estate Agency   -   Immobilienbüro

Hlavní stránka | Vložte poptávku | Nabídněte nám | Služby | O nás | Kontakt   

Vyhledávání

Kde hledat:

Maximální cena:

(U bytů uveďte maximální měsíční nájem, u pozemků nejvyšší cenu za metr čtvereční.)

Stránky ONE Reality - Více informací

Více informací o nemovitosti:

Rodinný dům v obci Tři Sekery u Mariánských Lázní (č.24022)

Hledáte svůj nový domov v rodinném domě se zahradou blízkosti lázeňského města i přírody? Oceníte možnost se nastěhovat do plně vybaveného domu bez nutnosti rekonstrukce a zařizování domu? Pak je nabídka prodeje tohoto rodinného domu skvělou příležitostí právě pro vás.
Prostorný dům o dispozici 4+kk (+4 menší podkrovní pokojíčky) je svým uspořádáním vhodný jak pro spokojený život mladé rodiny s dětmi, tak skvělou volbou pro život na penzi s prostorem pro ubytování návštěvy. V přízemí domu je krom vstupní chodby se schodištěm do podkroví a do sklepa také obývací pokoj propojený s jídelním koutem a kuchyní, koupelnou s vanou i se sprchou a s WC, a prostorná garáž pro auto, kola i zahradní vybavení. V podkroví domu je velká ložnice a velký obytný pokoj, 4 menší obytné podkrovní pokojíčky a koupelna s WC. Půda ve 3.np (podkroví), je nyní využita jen jako sklad a občas k sušení prádla. Menší kamenný sklípek pod domem je vhodný na uskladnění zeleniny nebo ovoce, je zde také malá studánka se stabilní výškou hladiny vody a dále i přívod obecního vodovodu s uzávěrem. Vedle domu je ještě velký přístřešek pro auto a sklad na zahradní nářadí nebo na dřevo.
Vytápění domu je řešeno jednak krbovými kamny v přízemí a v patře, dále akumulačními kamny a el.sálavým mramorovým radiátorem. Teplá voda je rozvedena z el. bojleru. Dům má zavedenou přípojku z veřejného vodovodu, kanalizace a el.230/400V. Plyn.přípojka je přivedena do pilířku v plotě.
Kompletní rekonstrukce domu proběhla v roce 1999-2000.Dům byl od té doby pečlivě udržován. Dům má zastavěnou plochu přibližně 130 m2 + 35 m2; výměra pozemku je celkem 1320 m2.
Velká zahrada domu byla založena a upravena jednak jako okrasná a také i s množstvím ovocných stromů a keřů, s možností pěstování vlastní zeleniny.
Nabízený dům se nachází ve středu (a současně i na okraji) malebné obce Tři Sekery u Mariánských Lázní. Dům v posledních letech sloužil majitelům v penzi spíše k rekreaci od jara do podzimu. PENB (energetický štítek) nemáme zatím k dispozici, tudíž označujeme energetickou třídou "G". V případě více zájemců si vlastník vyhrazuje právo zvolit výhodnější nabídku.
Okolní příroda nabízí velké množství příležitostí pro rekreační sport a příjemné procházky i houbaření v lesích okolo obce, kde vyvěrají i minerální prameny. Pro milovníky lázeňských procházek jsou skvělou volbou nedaleké Mariánské Lázně nebo Lázně Kynžvart.
Pro bližší informace o ceně a termínu prohlídky volejte prosím na tel.: +420 777 207277, +420 77-REALITY.

Okres: Cheb
Obec: Tři Sekery
Velikost: 165 m2
Plocha: 1320 m2
Typ: Rodinný dům
Druh: zahrada

Cena: dohodou

Pokud máte zájem o tuto nemovitost, kontaktujte nás!

Vytisknout stránku

Prohlédněte si 42 fotografií této nemovitosti:

Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie

Webdesign by Scarab